Sygnet Pieniński Mak
MENU
%PAKIETY REZERWUJ ONLINE

Wielkanoc w Szczawnicy

ILOŚĆ NOCY

3

WYŻYWIENIE

śniadania w cenie

INFORMACJE

Spędź ten czas z rodziną

O pakiecie

Pakiety tymczasowo niedostępne.

Okres Wielkanocy to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Dni stają się coraz dłuższe i pełne słońca. Wszyscy amatorzy zarówno pieszych wędrówek, jak i wycieczek rowerowych będą w tym okresie zachwyceni malowniczymi sceneriami i kojącymi odgłosami natury wypełniającymi okolice Szczawnicy. Na szlakach górskich nie ma jednak zbyt dużych tłumów, a ceny w miejscowościach turystycznych są zdecydowanie korzystniejsze niż w sezonie letnim. Wszystko to sprawia, że wyprawa w Pieniny wiosną, szczególnie w okresie świątecznym jest doskonałym pomysłem.

Wielkanoc w Szczawnicy - zachwyć się widokami Pienin i poznaj góralską kulturę

Wielkanoc w Pieninach to doskonały sposób na wykorzystanie kilku dni wolnych i spędzenie ich w rodzinnym gronie na łonie natury. Oprócz relaksujących spacerów, obserwacji budzącej się do życia przyrody i spokojnie spędzonych wieczorów, jest to także wspaniała szansa na poznanie góralskiej kultury i tradycji związanych właśnie z tym świętem. Wielkanoc w górach w Szczawnicy to wyjątkowy czas, który pozwoli na zacieśnienie rodzinnych więzów podczas wspólnych wypraw, odpoczynku oraz degustowania regionalnych potraw świątecznych.

Szczawnica w okresie Wielkanocy to miejsce jedyne w swoim rodzaju, którego atmosfera z pewnością uraczy niejednego z gości. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym pakietem, który został opracowany specjalnie z myślą o tym wyjątkowym święcie!

Zobacz inne pakiety

REZERWACJA

100.00