Sygnet Pieniński Mak
MENU
REZERWUJ ONLINE

Części wspólne

W naszej willi stawiamy na idee handmade oraz eko. Pobyt umila wystrój wnętrz – ręcznie malowane obrazy i dekoracje handmade. Doceniamy to, co polskie. Rodzinnie prowadzimy obiekt od 2019 roku. Naszych gości traktujemy jak rodzinę i dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się jak u siebie w domu, a jednocześnie nacieszył się urokami okolicy. Dbamy o komfort i o rodzinną atmosferę. Lubimy, gdy coś się dzieje i jest radośnie!

Do dyspozycji oddajemy części wspólne: ogólnodostępny taras, w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię oraz salon z grami planszowymi i Xbox Kinekt z grami ruchowymi. Na wasze pojazdy czeka darmowy parking. Dodatkowo na terenie obiektu przygotowaliśmy miejsce do grillowania, abyście mogli podziwiać okolicę i odpoczywać na świeżym powietrzu jednocześnie biesiadując.

Z myślą o najmłodszych urządziliśmy kącik dla dzieci, dzięki któremu nie będą się nudzić w razie niepogody. Na zewnątrz również znajduje się plac zabaw. Jesteśmy też otwarci na przyjazdy z waszymi pupilami.

Pieniński Mak jest naszą perełką i traktujemy go jak nasz drugi dom. Dzięki opiniom naszych dotychczasowych gości wiemy, że kto raz nas odwiedził, chętnie wraca kolejny raz. A to napędza nas do działania i sprawia, że jesteśmy szczęśliwi.

Galeria