Sygnet Pieniński Mak
MENU
REZERWUJ ONLINE

Wypoczynek w Szczawnicy - Pakiety

Planujesz długi weekend w Pieninach, a może majówkę lub ferie w Górach? Szczawnica to miejsce idealne na tego typu wypad! Miejscowość ta oferuje wiele niesamowitych atrakcji i pięknych krajobrazów bez względu na porę roku. Wysokie góry, zielone lasy, zdrowotne wody i dostęp do Dunajca sprawiają, że nawet krótki weekend w Szczawnicy będzie niezapomnianą wycieczką. Nie ważne więc, czy szukasz wrażeń na stoku narciarskim w trakcie przerwy zimowej, czy chcesz wykorzystać kilka dni wolnych od pracy i odpocząć od zgiełku miasta - miejscowość ta z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Wypoczynek w Szczawnicy - korzystne pakiety

Jeśli planujesz wypoczynek w Górach w Szczawnicy na weekend, majówkę, Wielkanoc, czy wakacje dla dwojga lub całej rodziny, warto skorzystać z naszych pakietów. Opcja ta wiąże się nie tylko z oszczędnością pieniędzy, ale także udogodnieniami. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań - do kontaktu telefonicznego. Chętnie służymy pomocą.

Rodzinne pokoje w Szczawnicy - najwyższy poziom komfortu

Nasze rodzinne pokoje w Szczawnicy są idealne na wypoczynek zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wyposażenie w każdym pomieszczeniu zostało starannie dobrane z myślą o jak największym komforcie naszych gości. Oprócz wygodnych łóżek zadbaliśmy, aby w każdym pokoju znajdowały się takie udogodnienia jak telewizor SMART TV, lodówka, czajnik, a także w pełni wyposażona łazienka. Wiemy także, że wybierając Pieniny na weekend, nasi goście chętnie podziwiają malownicze widoki - właśnie dlatego oferujemy między innymi pomieszczenia z prywatnym tarasem lub balkonem, na których można odpocząć wśród malowniczej scenerii rozpościerających się nieopodal pasm górskich.